חפיצימבה – דו”ח קצר על חפיצים חדשים בזירה המקומית

הרבה מאוד חפיצים, קרי גאדג’טים, מגיעים לשוק, וכן נכון, אפשר לקרוא לכל דבר כמעט כיום חפיץ – מטלפונים ועד טלוויזיות. למעשה, כמו בהיבטים רבים מאוד של החיים שלנו, ולא רק הטכנולוגיים, מדובר בעניין של טעם וריח, ובהתאם לטעם וריח שלי אני אנסה מדי פעם לרכז כמה חפיצים זה לזה צד בדיווח קצר.

פעם בכמה זמן זה יקרה? עדיין לא מתחייב, אבל מקווה שבסופו של תהליך… לא, לא מתחייב.

כפי שאתם שמים לב הפעם, מטבע הדברים כנראה, ארבעת החפיצים מתאימים לשהות ועבודה מבית סגור, על כל ההיבטים של זה: מניהול שיחות ועידה עסקיות מהשולח במטבח לדוגמה, דרך טיהור האוויר הסגור והדחוס בבית כדי להקהל על הנשימה, ועד מסגרת קלילה עם טעם של פעם שבחברה שמספרים עליה מכוונים אותה כמתנה לסבא ולסבתא בין השאר לקראת חג הפסח.


איך שראיתי את התמונה הזו רציתי לומר מיד ‘שובה של’, אבל אני לא ממש בטוח שמסגרות התמונה הדיגיטליות נעלמו מפני השטח. הן אמנם לא להיט כפי שהן היו תקופה קצרה לפני שהטאבלטים התחילו להופיע כאן בכל פינה, ולפני שהטלפונים החכמים גמרו גם אותם, אבל ביקונקט מוכרת אותן עכשיו ב-599 שקלים

Dyson Pure Cool

סינון חדרים, טיהור אוויר, להוציא את החיידקים החוצה כדי להכניס משהו נקי פנימה. דייסון (Dyson) אולי ידועה יותר בשואבי האבק שלה, אבל Pure Cool הוא מסנן אוויר שלפי החברה לוכד 99.95% מן האלרגנים והמזהמים המזיקים בחלל סגור, מסלק חלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון, ולאחר מכן מזרים סירקולציה של אוויר מטוהר ומסונן לחלל החדר. שווה לכם? זה יעלה בין 2,490 ל-2,790 שקלים.

גם לשאומי (Xiaomi) יש מטהר אוויר משלה וקוראים לו Mi Air Purifier 3H. הוא מתחבר לאפליקציית ניהול הבית החכם של החברה, Mi Home, אבל יש לו גם ממשק בקרה מבוסס מגע והוא תומך בעוזרות קוליות. סינון האוויר מבוצע באמצעות מסנן HEPA ברמה 13 הכולל פחם פעיל שמסוגל לסנן עד 99.97% מהאבק באוויר. חיישן מסוגל לבדוק את איכות האוויר וניתן לקבוע אמצעי הפעלה שונים בהתאם. המחיר: 730 שקלים

 Mi Air Purifier 3H

גם כשמוצאים כבר את הזמן ואת המקום לעבוד בבית, עדיין בעבודה מרחוק צריך לערוך לא מעט שיחות ועידה. הרך הכי פשוטה לעשות זאת היא פשוט לשים על השולחן משהו כמו שציעה ג’אברה (Jabra) בדמות SPEAK 510 – רמקולפון שכל מה שצריך בשבילו הוא מחבר USB פנוי במחשב הנייד. המחיר: כ-690 שקלים.

Jabra SPEAK 510

One thought on “חפיצימבה – דו”ח קצר על חפיצים חדשים בזירה המקומית

  • 20 במרץ 2020 at 16:04
    Permalink

    מצלמות ?
    ה רמקולפון, אחלה חפיץ …

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.