אודות

אז איך זה הטלפון הזה? ואיך זה המחשב הזה? ואיך זה הטאבלט ההוא, אם בכלל? כמה פעמים כבר יצא לכם לשמוע את השאלה הזו? אם אתם ‘בעניינים’, אז כנראה שלא מעט. במקרה שלי, כאחד שמבלה את חייו ככתב טכנולוגיה צרכנית וכאחד שמרבה בביצוע סקירות של מכשירי העולם החדש, זו שאלה שצצה בחיי בקצב יחסית גבוה בגרסה כזו או אחרת.

ובכן, האתר הזה נולד מהשאלה הזו והוא במהותו נועד לנסות לתת תשובות לשאלות הללו באופן ובדרך בה אני יודע לעשות את זה. כמובן שכמעט בלתי אפשרי לסקור את כל המכשירים ביקום, בטח לא בישראל בה הרבה מאוד חברות לא ממש משחקות לפי הכללים הנהוגים בעולם, אבל את מה שאפשר לבדוק ומגיע אלי, גם בעזרת חברים, אתם תמצאו כאן – חומרה ותוכנה כאחת.

מעבר לכך האתר הזה מכוון לכולל גם כתבות שונות, מכתבות טיפים לשימוש במכשירים ותוכנות ועד כתבות טכנולוגיות מעמיקות יותר. חדשות לא תמצאו כאן. אתם ההיבט הזה שלי תמצאו בכמה אתרים אחרים ברשת.

אבל האתר הזה הוא הרבה יותר מזה עבורי, צבי קצבורג, נעים להכיר. זה האתר שמרכז סקירות שביצעתי עבור אתרים אחרים, חומרה, תוכנה וגם משחקים אפילו, במשך כמה שנים לאחור. יחד איתן תמצאו כאן בעתיד גם כתבות וסקירות חדשות, לפחות בהיבט שלי, שיהיו ייחודיות לאתר.

הסקירות הישנות יותר שתמצאו כאן פורסמו בזמנו באתר המקורי שלי ‘החתול הטכני’ שכבר קיים מספר לא מועט של שנים וכיום מוקדש רק לטורים ולראיונות.

אני מביא לכאן את כל הניסיון הרחב שלי בתחום. מאחורי כבר עומדות כמה מאות סקירות של מוצרים, אם לא יותר, כולל סקירות רוחב יוצאות דופן עבור המגזינים המודפסים של קבוצת ‘אנשים ומחשבים’. מבלי להשתחצן, אני לא זוכר אף פרסום אחר, לדוגמה, של מבחן השוואתי של מחשבי נטבוק שמתפרסם על פני כ-15 עמודי מגזין ומקיף קצת יותר מ-20 מחשבים – מסוג הדברים שגם אם רוצים אי אפשר לעשות כיום בעיתונות הדיגיטלית מבוססת האתרים.

מקווה שתאהבו את האלטר אגו המסוים הזה שלי. ואם כן, או לא, אשמח לשמוע מכם ישירות.

ואם לא הכרנו עד היום, אז נעים מאוד להכיר, ואשמח עוד יותר אם תספרו לי על עצמכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.