איך זה ThL 2015 ? מפתיע לטובה, וגם לרעה

ThL היא חברה שמשגרת לשוק מכשירים מגוונים, אבל בדרך כלל היא נקשרת עם טלפונים בינוניים למדי שמתחרים על החלק התחתון על הבינוני של השוק, ואפילו לא בצמרת של המכשירים הבינוניים. עם זאת נראה שבטלפון החדש שלה, שמכונה בפשטות 2015, היא מנסה לעשות משהו קצת שונה, לנסות לקרוץ לתחומי מחיר מעט גבוהים.

זה מורגש כבר בקופסה שמעוצבת יפה, ומציגה את שם הטלפון באופן אמנותי. זה נמשך עם הטלפון עצמו שנראה מכובד מתמיד עם ניסיון להוציא מהפלסטיק את המיטב. גם הקופסה הפנימית מסודרת ומעוצבת לא רע בכלל, והחברה אף מחלקת יחד עם המכשיר שני סמכי הגנה ואף נרתיק פליפ עם פתח קדמי עגול שממאפשר לראות מה השעה באופן קבוע בשעון עם פנים אנלוגיות של פעם.

במבט ראשון הטלפון הזה נראה קצת שמנמן, אבל זה רק למראית עין. הוא לא בדיוק כזה. יש אמנם כרס קטנטונת באזור המרכזי האחורי שלו, אבל היא לא בולטת כמו זו של ה-ZenFone 5 של אסוס (Asus) שבדקנו לא מזמן. זה גם בא לידי ביטוי במידות הרשמיות של המכשיר שהן 144.6×71.6×7.5 מ”מ. אולי לא מכשיר שיתמודד על הפודיום בתחרות הרזון הגלובלית של המכשירים, אבל גם ממש לא עבה. עם משקל של 143 גרם אפשר לומר עליו שהוא בריא.

אז איך זה שלמרות שהוא נראה קצת גדול, עבה ומגושם הוא לא כזה? בגלל שהגב של ה-ThL 2015 הוא אחד מהדקיקים ביותר בהם נתקלנו בחודשים האחרונים.עד כמה דקיק? עד כדי כך שלפעמים הכנסת אוזניה או חיבור מטען קצת מוציאים אותו ממקומו, לפחות בחלק העליון שלו. מעטפת מגן מגומי יכולה, אם כך, מאוד לעזור למכשיר הזה ולא רק כדי להגן מחבטות צדדיות ופינתיות.

פתיחה של הסקירה שביצעתי עבור TGspot. לסקירה המלאה לחצו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.