איך זה Drupe? ניהול אנשי קשר שונה לחלוטין

חמש דקות אחרי שהתקנתי את Drupe, היה לי ברור: מדובר באפליקציה שמשנה את המשחק, יישום שגדול מסך כל הפיצ’רים שבו.

נתחיל מההתחלה: Drupe היא אפליקציית אנשי קשר שתוקפת את הנושא מזווית אחרת לחלוטין, כזו שבאמת מקלה על השימוש ושמוסיפה ערך אמיתי לכל מה שקשור ליצירת קשר עם הקונטקט ליסט שלכם. כשמוסיפים לזה את העובדה שמדובר ביצירה ישראלית לכל דבר, זה רק מעלה את מספר הנקודות שלה.

Drupe, המיועדת למכשירי אנדרואיד (Android) בגרסה 4.1 ומעלה, מציגה בצד אחד של המסך את אנשי הקשר של המשתמש ובצד השני את כל אפליקציות התקשורת המותקנות בסמארטפון, שבעזרתן אפשר ליצור עמם קשר.

כדי לתקשר, כל מה שצריך לעשות זה פשוט לגרור את תמונת איש הקשר מהצד המתאים אל האפליקציה בה רוצים להשתמש בצד השני.

יצוין ש-Drupe לא מחליפה אף אפליקציה שקיימת כבר במכשיר, לדוגמה חייגן הטלפון, אלא פשוט יוצרת את הקשר ומפעילה את היישום המבוקש, על מנת ליצור קשר, כל קשר, עם האיש המסוים שבוחרים.

כברירת מחדל מציגה האפליקציה עם הפעלתה את רשימת המועדפים של המשתמש, אך בעזרת החלקה קטנה תאפשר להציג במקום רשימה זו את רשימת השיחות האחרונות שבוצעו. ניתן גם לבצע חיפוש אחרי כל איש קשר אחר שנמצא במאגר שלכם, באמצעות לחיצה על סימן זכוכית המגדלת שמופיע בחלק התחתון של המסך.

נניח שאתם מתעקשים לחייג בעצמכם למספר מסוים, שלא קיים ברשימת אנשי הקשר, תוכלו להשתמש בחייגן שממוקם בצד השמאלי של הסרגל התחתון.

רוצים להצמיד מישהו באופן קבוע לרשימת אנשי הקשר? כל מה שצריך לעשות הוא לגורר את העיגול שלו אל אייקון הפנים בפס הכלים הפרטי שמופיע.

לחייג ישירות ממסך הנעילה

עוד יתרון של השימוש ב-Drupe הוא האפשרות לבצע חיוג ישירות ממסך הנעילה, בלי שצריך לפתוח את המכשיר. ניתן גם לבחור האם להציג את האפליקציה במסך הנעילה, כמגירה נפתחת או כרשימת קישורים, וברגע שלוחצים על אחד מאנשי הקשר, רשימת האפליקציות לבחירה מופיעה בצד השני של המסך.

ומה לגבי העיצוב? דרך מסך ההגדרות מאפשרת האפליקציה לבחור אחת מארבע ערכות נושא שמקנות לסביבת העבודה צבעים שונים, וכן ניתן לקבוע באותו המסך האם כברירת מחדל יופיעו המועדפים או השיחות האחרונות. בשיחה הכוונה היא לכל יישום תקשורת שמבוצעת: טלפון, הודעה בווטסאפ (WhatsApp), מסרון רגיל וכיוצא בכך.

ניתן גם לקבוע במסך ההגדרות אילו מן האפליקציות המוצעות יוצגו במסך הראשי של Drupe. זה טוב למי שממעט להשתמש במכשיר שלו לבדיקת החשבון שלה ברשת חברתית זו או אחרת, למשל.

יש עוד הרבה טריקים נחמדים באפליקציה: כך, לדוגמה, אם לאחד מאנשי הקשר שלכם יש מספר מכשירי טלפון, אחד פרטי, אחד של העבודה ואחד של העבודה השנייה, החזקת הצלמית שלו מעל לצלמית של הטלפון תאפשר לכם לבחור את המספר בו ייעשה שימוש כברירת מחדל.

בנוסף, אם תגררו את השם של איש קשר לצלמית המפות, תוכלו לקבוע את הכתובת שלו או לשלוח אליו את הכתובת הנוכחית שלכם, כשבקרוב ניתן יהיה גם לבקש ממנו את הכתובת בו הוא נמצא באותו רגע, והכל כמובן באופן אוטומטי באמצעות ה-GPS.

השימוש ב-Drupe הוא אינטואיטיבי מאוד ולמרות שמדובר באפליקציה שרק יצאה לדרכה, היא נראית יציבה לחלוטין.

המלצה שלנו, כדאי ללמוד אותה לעומק אפשר להשתמש במדריכים שנמצאים בתפריט ההגדרות, ואפשר לצפות שבהמשך היא תתמוך באפליקציות יצירת קשר נוספות.

הורדה: אנדרואיד | iOS (בטה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.