איך זה Lenovo YOGA Tablet 2 Pro? ייחודי ביותר

אחת ההכרזות המעניינות ביותר בתחום הטאבלטים בחצי השנה האחרונה הייתה זו שהציגה לראווה את ה-YOGA Tablet 2 Pro של לנובו (Lenovo). מדובר בטאבלט המוביל בסדרה החדשה של הטאבלטים ששלחה לנובו לשוק בניסיון להשתלט עליו, או לפחות לקחת כמה אחוזים טובים מנתחי השוק של סמסונג (Samsung) ואפל (Apple), שכמו בשוק הטלפוניה מובילות אותו, אם כי באופן מובהק הרבה פחות.

סדרת הטאבלטים הזו מציעה מגוון רחב מאוד של מכשירים במגוון מחירים, החל בכאלה שמצוידים במסך 7 אינץ’, כשחלק מהם מבוססים על אנדרואיד (Android) ואחרים על windows 8.1, חלק מגיעים עם מעבדים מבית היוצר של אינטל (Intel) וחלק עם מעבדים של חברות אחרות בשוק, בעיקר מדיה-טק (MediaTek) הטייוואנית.

מעל כולם נמצא ה-YOGA Tablet 2 Pro – ולא בכדי. ראשית, הוא מצויד במסך 13.3 אינץ’, וזה בפני עצמו מייחד אותו למדי בשוק. שנית, הוא מצויד בציר אימתני, שהוצג בפעם הראשונה עוד בסדרה הראשונה של ה-YOGA Tablet. הציר הזה מאפשר להזיז את הטאבלט למספר מצבי עבודה. הסיבה שכנראה החברה השאילה לסדרת הטאבלטים הזו את המותג YOGA, שליווה את סדרת המחשבים הניידים המצליחה שלה, היא שהיותו של ציר סגור הוא מצב הטאבלט ה-“רגיל”. כשפותחים אותו מעט עוברים למצב “הטייה”, שמשמש לקריאה נוחה יותר. בנוסף, יש את מצב “מעמד”, שבו הציר, הפתוח באופן חלקי, משמש כמעמד עבור הטאבלט. זה מצב נוח לדוגמה בצפייה בווידיאו. המצב האחרון, בו הציר פתוח לחלוטין, הוא ה-“תליה”. אפשר לתלות אותו על מתלה במטבח ופשוט להשתמש בו כטלוויזיה קטנה או לכל עניין אחר.

פתיחה של הסקירה שביצעתי עבור אנשים ומחשבים על הטאבלט הייחודי הזה של לנובו.

לסקירה ארוכה יותר, לחצו כאן לאתר של Nexter.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.