לפתוח את האוזניים: Mifa X3 – אוזניות אלחוטיות נטולות חוטים שמנסות להפתיע

המערב הפרוע היה מקום שקל להתנהל בו. טוב, ברור שלא, אבל לעומת התחרות המטורפת שיש כיום על לב הצרכנים בשוק האוזניות נטולות החוטים, אלה שיש שנוהגים לכנות אותן אוזניות אלחוטיות באמת, זה כבר מתחיל להיראות כמו עידן שקט בתולדות ארצות הברית. וגם מיפה (Mifa) הקטנה רוצה חלק מהעוגה הזו, ולבדיקה שלי הובאו אחר כבוד האוזניות X3 Wireless Sport Earbuds ששמן אומר בדיוק הכל.

אז רגע לפני שהן נמסרו לקראת הסקירה המלאה שלהן שתגיעו בהמשך הנה כמה תמונות של פתיחת הקופסה של האוזניות שלפחות מוגשות בדרך נאה ביותר – במיוחד אם מתייחסים למוצר שעולה כרגע 29.99 דולרים/

X3 Wireless Sport Earbuds הגיעו בצבע לבן אך הן מוצעות גם בשחור, וזה כולל כמובן גם את מארז ההטענה הנאה למראה שמציע הספק עבודה של 430 מילי-אמפר/שעה ונטען באמצעות חיבור microUSB 2.0 מאחור – יש כבל מצורף באריזה. כל אוזניה שוקלת 5 גרם בלבד, ומכילה בתוכה סוללה בנפח עבודה של 40 מילי-אמפר/שעה. זה אומר שלמארז ההטענה יש יכולת לספק עוד חמש הטענות פחות או יותר, ופי מיפה זה אמור להספיק כדי ש-X3 יעבדו 24 שעות ברציפות, וזה די והותר.

לפי החברה האוזניות כוללת רכיב ביטול רעשים, וזה יהיה אחד הדברים שכמובן ייבדקו. כן יהיה מעניין לבדוק את העובדה שכדי לבצע את הפעולות השונות משתמשים בעצם בנקודות מגע שנמצאות ממש בקצה של כל ידית.

האם הן יצליחו להפתיע? יהיה מעניין זה בטוח.

Mifa X3 - True Wireless Earbuds Box Openning

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.