על הפנים: 5 פייסים חדשים ובחינם לשעוני Wear OS

לא משנה אם תקראו לה Wear OS או תתעקשו על השם הישן Android Wear. זה לא ממש רלבנטי. הרי מה עושים בעיקר עם השעון החכם שמריץ את מערכת ההפעלה מבית גוגל (Google), בעיקר מחליפים לו פייס מדי פעם. טוב, גם בודקים כמה צעדים ואת קצב הלב, אבל תסכימו שזה פחות חשוב – הכי חשוב זה המראה. נכון?

הפייסים שמוצגים כאן נלקחו מ-Facer שהיא, לפחות לעדות יוצריה, פלטפורמת הפייסים לשעונים חכמים הכי גדולה בעולם וגם מקום שמציע כלים בסיסיים להכנת פייסים לבד. חלק גדול מאוד מהפייסים שמועלים לפלטפורמה דורשים כמה שקלים כדי להורידם לשעון, אבל מתברר שאפשר למצוא דברים יפים גם בחינם.

הפייסים , כפי שדי ברור כבר, נבדקו עבור Wear OS אבל רובם זמינים גם עבור מכשירי ה-Gear של סמסונג (Samsung) וגם השעון של אפל (Apple). הבדיקה בוצעה בשעונים עגולים בלבד, וזו בחירה מודעת. בכל מקרה, לפני שאתם מורידים, בדקו בדף של הפייס כדי לראות איך הוא נראה בשעון שלכם.

תיהנו.

1. בשם המידע – Rugged Two

לכאורה נראה שהפייס הזה של יוצר בשם Mog עמוס מדי. לוקח כמה שניות להבין שהוא פשוט מרשים כי הוא בעצם מצליח לנצל כמעט כל פיסת נדל”ן אפשרית כדי להציג נתונים רבים, ואין הרבה כמוהו בסביבה, ולמעשה, למרות העומס לכאורה, הכל מוגש באופן די ברור. השעה היא זו שמובלטת באופן ברור וחד. התצוגה שלה אף עוזרת לחלק את שטח המסך בצורה מסודרת. השילוב עם התאריך מבוצע היטב, ושני אלה יחד עם מצב הסוללה של השעון מוצגים גם במצב התצוגה החסכונית שגם מסתפקת בצבעי מונוכרום כדי לחסוך בסוללה. מה שמיוחד, לדעת כותב שורות אלו, הוא ההתייחסות לסוללה של הטלפון. מעולה. מונה פעימות לב, מד פסיעות ומד טמפרטורה מוצגים בחלק השמאלי התחתון. כמו תמיד הטמפרטורה מוצגת במעלות פרנהייט כי ב-Facer ממשיכים להתעלם מרוב העולם התרבותי. הפייס מוצג כפיש הוא נראה בשעון Huawei Watch 2. אם אתם רוצים לראות עוד פרטים עליו, פשוט לחצו כאן.

2. בשם החמדמדות – Spotted Owls

הפייס הזה, של יוצר בשם וורן סילברשטיין, מוצג כפי שהוא נראה לפחות לכאורה בשעון Ticwatch Sport. הוא נמצא הרשימה הזו כמייצג של הפייסים החמודים עלי אדמות, וכן, הוא ממש חמוד. השילוב של בחירת הצבעים, הציור המיוחד של הינשופים והאלמנטים הגרפיים מסביב – כולל המספרים – מובילים להופעת חיוך קטן על השפתיים. אמנם הוא לא מציג כלום מעבר לשעה, אבל עדיין יפה. כדי לחסוך בחשמל הוא פשוט מוריד את הבהירות בצורה קיצונית בלי שינוי כלשהו בתמונה. אם זה עושה לכם את זה, לחצו כאן.

3. בשם המודרניות – Modern Style Sport

נתחיל דווקא בהיבט של החסכון בסוללה של הפייס הזה שיצר Luca. הוא פשוט, איך נאמר, פשוט מדי. זו אחת הבעיות של יוצרים רבים ב-Facer שמשקיעים קצת פחות, בלשון המעטה, במצב החיסכון בסוללה של הפייס שלהם. עם זאת, מצד שני, במצב הפעולה המלא שלו Modern Style Sport אכן מצליח להפגין מודרניות. המספור של השעות אכן ייחודי ומראה על חשיבה רעננה. החלוקה של השעון לאזורי הצגת המידע השונים בהחלט מסודרת ונאה לעין ואפילו מקרינה יוקרתיות מה. השעון, מעבר לכך שהוא מציג שילוב של הצגת שעה אנלוגית עם דיגיטלית, מאפשר גם לבחור בין תצוגת 12 ל-24 שעות. כמו שניתן לראות יש גם את רוב הנתונים שבדרך כלל צריך בשעון ספורטיבי – מד צעדים ומצב סוללה, ו… רגע דווקא מד פעימות לב אין בנמצא. בכל מקרה, אם זה הפייס הזה מעניין אתכם תמצאו אותו כאן בתצוגת Tag Heuer Connected.

4. בשם המראה – TJonathan

הפייס הזה נראה יוקרתי, נכון? הוא נראה ככה למרות השם המאוד לא יצירתי שלו שהוא פשוט שם המשתמש של היוצר. מה שמעניין בנוסף הוא שמדובר בשעתוק של שעון של חברה שווייצרית בשם קארן (Curren) שדווקא מוכרת שעונים יחסית בזול. למעשה, אם לא נעשתה כאן טעות רצינית, בשעון שנקרא Curren 8225 שמחירו כמה עשרות שקלים. למרות זאת הוא אכן יפה לעין, והגוון האפור המתכתי מושך. אבל המידע היחיד שהוא מספק מעבר לתצוגת השעה הדיגיטלית זה חוגות נוספות שמציגות את השעה בחלקים, וכן את התאריך בחודש. לפי התמונה לעיל, שמראה את הפייס בדור השני של ה-Moto 360 של מוטורולה (Motorola), אפשר להבין בקלות שמצב הלילה/החשכה הוא פשוט האפלת צבעים ותאורה. מכאן תוכלו להוריד אותו.

5. בשם המקום – UK_Tech

ולסיום עוד פייס, של יוצר בשם Jay, שלא ממש הושקעה מחשבה בשם שלו, ובכל זאת כן כי הוא מתייחס לדגל הבריטי בצד השמאלי של השעון שלא נעלם מהתצוגה לרגע, גם בלא במצב ההאפלה שכן זכה פה להשקעה. הדבר בכי מיוחד בפייס הזה הוא העובדה שהוא מציג את שם העיר בה נמצאים על הבס האדום של הדגל. לפחות את השם שהשעון מזהה דרך האינטרנט או ה-GPS שלו אם יש לו. מניסיון: את פתח תקווה, תל אביב וירושלים לא הייתה לו שום בעיה לזהות, וזה נחמד. מעבר לכך מדובר בתצוגה יפה של נתונים שמסודרת יפה ובריווח מוצלח בזכות הוויתור על הצגת השעה באופן דיגיטלי. בשורה התחתונה פייס פרקטי שנראה גם לא רע בכלל, והוא נראה לא רע גם כשהוא מוצג על LG Watch Urbane. אם תרצו להוריד אותו, תוכלו לעשות זאת מכאן.

6. שלב השאלה הזהה

אהבתם? אז תכתבו שאהבתם כדי שאולי זה יהפוך להרגל. יש לכם פייסים חינמיים שאתם רוצים להציע? שלחו קישור. אתם יוצרים ישראלים של פייסים? יש סיכוי טוב שיפורסם גם אם אתם דורשים כמה שקלים, אולי ככתבה ייעודית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.