המרצת פתיחה: Elephone U Pro יוצא מהקופסה

השוק הסיני ידע תמיד להגיב למגמות אופנה ועיצוב של טלפונים חכמים, אבל נדמה שהתגובה שלו למגמות החדשות יחסית של מסך מוארך ושוליים צרים מהיר מתמיד. Elephone U Pro, שיוצא כאן מהקופסה לקראת בדיקה, מוכיח זאת אולי טוב מהרבה מאוד מכשירים אחרים.

מדובר בטלפון שהינו פשוט מרשים ביותר מבחינת עיצוב, ובכל היבט אפשרי. הוא דומה אולי יותר מכל לעיצוב דק השוליים של סמסונג (Samsung) וזאת בזכות השוליים הקמורים בצדדים. למעשה, במבט ישר מקדימה, בזכות הקימורים הללו, פשוט לא רואים את הצדדים בכלל אלא כפס צבע דקיק.

הגב המתכתי, בצבע התכלת/טורקיז המסוים של המכשיר הזה שהגיע לבדיקה מבריק וזכה לקימורים מתאימים משלו, וזה מרשים למראה. אפילו מרשים מאוד.

גם בצד של החומרה ל-Elephone U Pro אין במה להתבייש: Snapdragon 660 עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון, מסך AMOLED בגודל 5.99 אינץ’ ברזולוציית +FHD עם כיסוי Gorilla Galss 5, מצלמה כפולה מאחור עם חיישני 14 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית בגודל של 8 מגה-פיקסל, סוללת 3,550 מילי-אמפר/שעה, ומערכת הפעלה אנדרואיד 8.0 היישר מהקופסה עם ממשק קנייני שבעיקר מחליף את הגרפיקה אבל מציע עוד כמה דברים קטנים מאחורי הקלעים.

המכשיר מגיע עם מתאם לאוזניות 3.5 מ”מ, עם כיסוי סיליקון לגב ועם מסך מגן שמתאים לקימורי המכשיר.

איך זה יבוא לידי ביטוי? על כך כמובן ניתן יהיה לקרוא בסקירה המלאה של Elephone U Pro שתתפרסם בקרוב ב-‘איך זה?’ ואם זה כבר עושה לכם חשק תוכלו למצוא אותו ב-GearBerst ששלחה אותו לבדיקה, ממש כאן.

Elephone U Pro - The Phone

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.