הצצה ראשונה: Motorola Verve Buds 300 – אוזניות נטולות חוטים זעירות עם מארז מיוחד

שוק האוזניות האלחוטיות נטולות החוטים חם, צפוף והטמפרטורה בו רק עולה מרגע לרגע. עיצוב ומראה יכולים בהחלט להשפיע בשוק שכזה, ואם יש דבר אחד שאפשר לומר מיד על Verve Buds 300 של מוטורולה (Motorola) זה שהן אכן נראות קצת אחרת, במיוחד בגלל מארז הטעינה שלהן שנראה כמו צינורית דקה.

מוטורולה, כמו גם חברת האם שלה לנובו (Lenovo), אולי אינן ידועות ככוכבות בתחום הזה אבל הן מדי פעם הן צצות עם רעיון כה ואחר, וה-Verve Buds 300 בהחלט מביאות אל האוזניים כמה רעיונות שכאלה: המארז הדקיק בצורת הגליל קל המשקל והצביעה בגוון מתכתי, האוזניות שנמשכות פנימה משני הקצוות שלו באמצעות המגנט הפנימי לתוך הטעינה, גודלן של האוזניות ששווה בדיוק לקצה הזרת ולא יותר והעיצוב הכללי הנאה שלהן.

Verve Buds 300 מבוססות על תפעול באמצעות מגע, וזה ממש לא מפתיע לאור גודלן הזעיר, ועל הנייר מבטיחה החברה 5 שעות עבודה + 5 שעות הטענה מהגליל, תמיכה במנגנון השתקת רעשים סביבתיים, איכות קול גבוהה עם נטייה לבסים, ועמידה בתקן IPX6 כך שלא צריכה להיות בעיה להסתובב עמן בגשם לשעה קלה. יש גם תמיכה בבלוטות’ 5.0, והן אמורות גם לתפקד כדיבורית, כל אחת בפני עצמה.

Motorola Verver Buds 300 TWS - Box Open

עבודת הסקירה הפעם הועברה לגורם חיצוני, או נכון יותר גורמת חיצונית – כן, זה לא חדש שאני משתמש מדי פעם במיקור חוץ, ואני מקווה שהיא תגיע מהר כי גם אני די מסתקרן.

עוד לפני שהסקירה תבוצע בפועל, ואני מקווה שבקרוב, הנה סרטון קצר ומתמצת על מה שקראתם כאן. המחיר, דרך אגב, כ-45 דולרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.