המרצת פתיחה: Xioami Mi Mix 2S במבט אל תוך הקופסה

לדעת כותב שורות אלו, ה-Mi Mix 2 של שאומי היה ועדיין נותר אחד הטלפונים הכי יפים שיש כיום בשוק, במיוחד בעידן בו גם חברת האם שלו לא היססה ושלחה את ידה אל המגרעת, גם אם באופן חלקי. למה עדיין? כי במקצה השיפורים שלו, שמכונה Xioami Mix 2S, הוא נראה מבחינה חיצונית למעשה אותו הדבר רק עם שתי מצלמות מאחור שנמצאות זו מעל זו צמודות לחלק השמאלי של הגב.

לקח למכשיר זמן מה להגיע הפעם, אבל הנה, גם הוא זכה לעלות על מפת המרצת הפתיחה של ‘איך זה?’ ובמלוא הדרו, כשפתיחת הקופסה שלו היא רק עוד סיבה ליהנות מאיך שהוא נראה, וגם אם זו שאלה של טעם וריח, קשה להאמין שיש מישהו בנמצא שלא חושב שמדובר במכשיר יפה.

אם תרצו ה-Mi Mix 2S הוא, יחד עם ה-Mi 8, מכשיר הדגל הנוכחי של החברה בעידן של ה-Snapdragon 845 מבית קוואלקום (Qualcomm) וכמו קודמו בלי ה-S הוא נראה בהתאם עם גוף קרמי עגלגל ויוקרתי שבמרכזו מסך מוארך בגודל 5.99 אינץ’ וביחס היבט של 18:9.

המכשיר שהגיע לסקירה מצויד ב-6 גיגה-בייט זיכרון עבודה וב-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. לשתי המצלמות מאחור יש חיישן בגודל 12 מגה-פיקסל כשלראשית יש מפתח f/1.8 ומייצב אופטי על ארבעה צירים ולמשנית יש מפתח f/2.4 והיא לספק אלמנט הרוחב והעומק לתמונה. בנוסף מציעות המצלמות זום אופטי x2. המצלמה מקדימה מסתפקת בחיישן בגודל 5 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0. הסוללה נותרה בגודל 3,400 מילי-אמפר/שעה. על שאר ההבדלים, אם בכלל כבר תמצאו התייחסות בסקירה שתעלה בשבוע הבא.

בינתיים, הנה התמונות של פתיחת הקופסה.

Xioami Mi Mix 2S - Box Openning

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.