המרצת פתיחה: פתיחת קופסה של Mi Max 3, טלפון המסך הענק החדש של שאומי

שאומי (Xiaomi) כבר ממש לא לבד בצמרת המכשירים עם מסכי הענק. היריבה מבית וואווי (Huawei) נותנת לה קרב גדול בתחום הזה, והיא לא היחידה. גדלים שהם מ”מ יותר או פחות מ-7 אינץ’ כבר לא מפחידים יותר אף אחד במיוחד לאחר המעבר ליחס היבט של 18:9 ודומיו. ה-Mi Max 3, טלפון הענק החדש של שאומי, הושק במהלך יולי בסין והגרסה הגלובלית החלה בחודש שעבר לזלוג החוצה לעולם, כולל גם לישראל, וככל הנראה רק בצבע שחור.

מי שמכיר את מכשירי הסדרה, והתרגל לגודל של ה-Mi Max 2, ירגיש מייד בנוח גם עם ה-Mi Max 3. ההבדל בין השניים באורך הוא פחות משני מילימטר, והמכשיר החדש מעט צר יותר, כך שהוא אפילו נוח יותר להחזקה ביד מאשר קודמו. עם עובי של 7.9 מ”מ, בכלל אין בעיה.

ההבדל המרכזי בין Mi Max 2 ל-Mi Max 3, מעבר לקפיצה בגודל המסך מ-6.44 ל-6.9 אינץ’, נמצא מאחור: לראשונה בסדרה יש שתי מצלמות. הראשית מצוידת בחיישן 12 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/1.9 והשנייה, שמעניקה את אפקט העומק, מצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0. הסוללה צמחה מ-5,300 מילי-אמפר/שעה ל-5,500 מילי-אמפר/שעה, וכמובן שגם המערכת על שבב הוחלפה אם כי לא באופן משמעותי, מ-Snapdragon 625 ל-Snapdragon 636.

הסקירה המלאה תפורסם בקרוב, אבל לפני זה הנה פתיחת קופסה מהירה, ולראשונה ב-‘איך זה’ בוידאו שצולם במהירות, בלי עריכה, סתם בשביל הכיף.

 

צילום תמונות ווידאו: דורון קצבורג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.