המרצת פתיחה: Xiaomi Mi Mix 2 היישר מהקופסה

עוד לפני שפותחים את הקופסה של ה-Mi Mix 2 (מי מיקס 2) של שאומי (Xiaomi), אי אפשר שלא להתרשם מכך שהחברה בהחלט השקיעה בטלפון הזה גם באווירה, בסגנון ההגשה, מה שבדרך כלל מסמן אצל רוב היצרניות טלפון משמעותי, מה שאנחנו אוהבים ונוהגים לכנות, טלפון דגל, ואין שום ספק שמדובר באחד המכשירים החשובים ביותר עבור שאומי, לפחות בעידן הנוכחי שלה בו היא מכוונת אל עבר הצמרת הגבוהה של היצרניות.

פתיחת הקופסה חושפת מתחת עוד מכסה קרטון דקיק אחד שעליו מודפסות כמה אמירות בסינית. כשמרימים את הקרטון הזה חושפים מתחתיו את המכשיר, את המטען שלו ואת כבל הטעינה, עם ראש Type-C כמובן. כשמוציאים את המכשיר, ומרימים את ‘האמבטיה’ בה הוא ממקם, מגלים מתחת קופסה נוספת שמעליה יש את פין מגירת הסימים, המוכר כבר היטב מכל המכשירים כמעט באשר הם, וכן מתאם לחיבור אוזניות עם מחבר 3.5 אינץ’ למחבר ה-USB Type-C של המכשיר. נחמד שבשאומי חשבו לצרף את המתאם הזה.

בקופסת הקרטון הנוספת, לצד הניירת ההכרחית, מוצאים כיסוי לגב המכשיר שמתאים גם להגנה על צדדיו. טוב, לא ממש הגנה, יותר שמירה שלא ללכלך את הגב. מדובר בכיסוי פלסטיק קשיח למדי, וכאמור קשה להעריך עד כמה הוא ממש יכול לשמור על המכשיר במקרה של נפילה, אם בכלל.

הגב, כצפוי, מבריק עם ציפוי זכוכית ומאוד חלק למגע. יש הרגשה שקצת זיעה יכולה לגרום למכשיר להחליק מהיד, ואפילו במהירות. העיצוב, בכל מקרה, וכנראה שגם כצפוי, מאוד מרשים מאוד יוקרתי.

כפי שאפשר לראות, Mi Mix 2 הגיע עם MIUI 8, אבל כמעט מיד לאחר ההפעלה הראשונית הוא מציע לעדכן ל-MIUI 9.

אחת השאלות הראשונות שנשאלות היא איך זה לצלם סלפי עם מצלמה שממוקמת למטה? התשובה: לא. ברגע שעוברים במצלמה לצילום במצלמה הקדמית מקבלים המלצה, ובדיעבד ברורה לחלוטין, לסובב את הטלפון כך שהמצלמה תהיה למעלה. אלמנטרי, היה אומר על זה אחד שיכונה כאן שרלוק הולמס, לצורך העניין. כל ניסיון לצלם סלפי בהחזקה ‘המקורית’ של המכשיר, עם לחיצה על כפתור הצילום, ללא השהיה, מוביל לצילום האצבע, כמובן.

על כל השאר, בסקירה המלאה שאני מקווה שתגיע בקרוב יותר מאשר ברחוק.

קישור למי שמעוניין לרכוש, ב-GearBest.

Xiaomi Mi Mix 2

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.