כבר בדרך: Redmi Note 7 של שאומי בפתיחת קופסה

מצלמת 48 מגה-פיקסל מאחור היא אחת המגמות האחרונות שנכנסו לשוק הטלפונים, והיא הגיעה בטיסה קלה היישר לשוק הביניים – וכנראה שכבר בקרוב יתברר שאפילו נמוך יותר. במהלך האחרון הכריזה שאומי (Xiaomi) על Redmi Note 7, וגם השיקה, שהוא אחד הטלפונים הראשונים בשוק שמגיע בפועל לשוק עם מצלמת 48 מגה-פיקסל.

אז רגע לפני שהסקירה יצאה לדרך הנחתי את המכשיר על השולחן כדי לפתוח את הקופסה ולגלות מה יש בתוכה, וכמו שאפשר לראות בתמונה הראשית של פתיחת הקופסה הזו קשה שלא לראות את החיישן הגדול מאחור, ועד כמה הוא בולט לעומת המצלמה השנייה שמצוידת בחיישן בגודל של 5 מגה-פיקסל.

מקדימה יש מסך IPS סטנדרטי בגודל של 6.3 אינץ’ וברזולוציית +FHD ביחס היבט של 19.5:9 שכבר, גם הוא, די סטנדרטי במכשירים של שאומי מהדור הזה. מעל המסך יש זכוכית הגנה בדמות Gorilla Glass 5, וכמובן שאי אפשר להתעלם מהמגרעת גם אם היא יחסית קטנה. היא מכילה את מצלמת ה-13 מגה-פיקסל הקדמית.

מאחור הגב מבריק דמוי קרמי עם מעטה זכוכיתי משהו – ובקופסה יש גם מגן סיליקון בצבע שחרחר אך שקוף חלקית. עוד דבר בולט בגב, מעבר לכך שיש בו חיישן טביעות אצבע בהתאם לרמת השוק של המכשיר המסוים, הוא שמיתוג הוא Redmi by Xiaomi. כנראה שבשאומי החליטו להתמקד חזק יותר במותגים השונים בה היא משתמשת, ולא רק ב-Pocophone. אולי כדי להקל על ההתמצאות בנבכים השונים של המכשירים שלה לפי גובה השוק?

המכשיר שהגיע לבדיקה מצויד כאמור בגב שחור, והוא הגיע אלי מהיבואנית הרשמית המילטון בתצורת זיכרון של 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 64 גיגה-בייט זיכרון אחסון. על כל השאר, כולל סוללת ה-4,000 מילי-אמפר/שעה שלו, יגיע בקרוב דיווח מלא.

בינתיים הנה כמה תמונות שצולמו, כמו בדרך כלל, בידי ביתי: דורון קצבורג.

Xiaomi Redmi Note 7 - Phone Pictures

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.