יוצא לאור: פתיחת קופסה של Galaxy S10e בתמונות

אני יודע שכולם עכשיו רצים לסיים את הסקירות שלהם על +Galaxy S10/S10, אבל גם בסמסונג (Samsung) יודעים שעם כל הכבוד למכירות מכשירי הדגל, מה שמביא את מרב הכסף לקופה זה המכירות של המכשירים מתחת, בשוק הביניים בעיקר. לדוגמה, ה-Galaxy S10e, המכשיר השלישי במשפחה החדשה שנראה קצת כמו אח חורג, ולא רק בגלל שהוא קטן מבין השלושה.

כך ששמחתי לקבל דווקא אותו, כדי לראות כיצד הוא מתמודד עם התחרות שזורקים מול סמסונג כל היצרניות האחרות ששואפות לחתוך ממנה עוד ועוד אחוזים מנתח השוק.

טוב, האמת היא שקצת קשה לקרוא למכשיר שהמחיר הרשמי של הוא 2,999 שקלים מכשיר ביניים. אם זה ביניים, אז הוא ממש בקצה העליון של השערה הכי גבוהה בשוק הזה. אם תרצו, כמו אחיו, גם הוא מושך את השוק למעלה.

עוד סיבה שהוא חורג זה העיצוב חסר הקימורים שלו. הוא נראה טוב, ממבט ראשון, אבל המראה שלו מאוד קרוב לעיצוב ה-2.5D. אבל יש שתי מצלמות מאחור, ויש חריר מצלמה מקדימה בסגנון ה-Infinty O שגם בא לידי ביטוי ב-Galaxy S10, ויש גם צבע כחלחל מתכתי יפה מאחור.

אז מה הוא מציע בקצרה? מסך 5.8 אינץ’ ברזולוציית +FHD עם הגנת Gorilla Glass 5, מערכת על שבב Exynos 9820, זיכרון 6/128 גיגה-בייט, מצלמות 12 מגה-פיקסל בראשית ו-16 מגה-פיקסל במשנית כשמקדימה המצלמה מצוידת בחיישן 10 מגה-פיקסל, וגם סוללת 3,100 מילי-אמפר.

התצורה הזו מאוד שונה מזו של שני מכשירי ה-Galaxy S10 האחרים, ואת הפירוט המלא שלה כמובן תוכלו לקרוא בסקירה המלאה.

עד אז, הנה כמה תמונות פתיחת קופסה של ה-Galaxy S10e. אתם יכולים לראות כיצד הקופסה הקומפקטית מכילה באופן מסודר ויפה את האוזניות של AKG, את המטען עם הכבל שלו מגולגל בקופסה משלו, וגם מתאם מ-USB-A ל-USB-C. המכשיר עצמו כמובן שכב מעליהם.

Samsung Galaxy S10e - Phone pics

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.