פתיחת קופסה: BackBeat FIT 3100 של פלנטרוניקס – אוזניות אלחוטיות באמת לרצים

שלא יהיה ספק: הפריצה קדימה של האוזניות האלחוטיות בכלל, ושל האוזניות האלחוטיות באמת (True Wireless) בפרט, קשורה קשר הדוק לכך שיותר ויותר אנשים יוצאים לרוץ, ולעיתים קרובות לבד. אם פעם היו מצמידים ליד או לרגל ווקמן במרחק של קצה הכבל של האוזניות מהראש, היום מתברר שהטכנולוגיה לקחה את זה מאות צעדים קדימה.

ככל שיותר אנשים יוצאים לרוץ, ככה נמכרות יותר אוזניות שמאפשרות להתחבר לטלפון ולהקשיב למוזיקה, רדיו או כל דבר אחר תוך כדי ריצה, וכמות היצרניות הפעילות בתחום רק הולכת וגדלה. ההיפרדות האת מהחוטים היא רק עוד שלב בהתפתחות הטכנולוגית של התחום, והשיפור של הבלוטות’.

BackBeat FIT 3100 של פלנטרוניקס (Plantronics), או בשמה החדש פולי (Poly), נוצרו קודם כל בשביל אנשים שיוצאים לרוץ, הן הוכרזו לפני כחצי שנה ומאז הושקו באופן מתגלגל ברחבי העולם.

הן באות לפתור בעיה אחת מוכרת היטב ללא מעט רצים – יציבות מוחלטת באוזן שמונעת נפילה שיכולה לגרום לאובדן וגם לנזק. זו הסיבה שהן מצוידות גם בקשתות קטנות שמתאימות לאוזן, אבל על כך כמובן יורחב בסקירה המלאה.

כצפוי מאוזניות שנמכרות במחיר של 680 שקלים, BackBeat FIT 3100 מגיעות בתוך קופסה יוקרתית ואלגנטית למראה, כשהן נמצאות בתוך נרתיק ההטענה שלהן. הן אמורות לפעול עד חמש שעות ברציפות, והנרתיק אמור לספק להן עוד שני מחזורי הטענה מלאים. כך או כך, תכולת הסוללות הפנימית עומדת על 90 מילי-אמפר/שעה, והנרתיק מכיל סוללה בהספק עבודה של 740 מילי-אמפשר/שעה – והוא נטען באמצעות כבל microUSB 2.0.

Plantronics BakBeat FIT 3100

האוזניות שוקלות 22 גרם בלבד, למרות תוספת הקשתות נקבועות, והן יכולות לעבוד היטב ממרחק של עד עשרה מטרים מההתקן אליו מתחברים. הן גם אמורות להתמודד היטב עם ההזעה הטבעית של גוף האדם, עם תקן IP57, ואפילו טיפות של גשם לא ממש אמורות להפריע לפעולה התקינה שלהן.

האם הן עומדות במשימה? האם הן יכולות לשמש גם כדיבורית טובה? עד כמה הרעשים הסביבתיים מפריעים ואולי לא? כל התשובות בקרוב בסקירה המלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.