בצד השני: Cubot X19 בפתיחת קופסה בתמונות

כשהמחירים של הטלפונים בחלק העליון של השוק כבר מגיעים לרמות שקשה לעכל, כשחברות הביניים מתחילות למשוך גם הן את המחירים כלפי מעלה, יש בכל זאת כמה יצרניות שעוד משחקות בצד השני של הסקאלה, ואת מהן היא קאבוט (Cubot) שמציעה את X19 עבור אלו שלא צריכים יותר מאשר את הבסיס ואולי עוד קצת – ומעדיפים בהתאם לשמור את הכסף בארנק.

Cubot X19 הוא טלפון שעולה, נכון לכתיבת שורות אלו, פחות מ-450 שקלים. כדי להגיע למחיר כזה הוא כמובן אינו מציע את החידושים האחרונים בתחום, אם כי הוא משלב כמה אלמנטים יותר מתקדמים – מחבר USB Type-C לדוגמה. המסך הוא בגודל 5.93 אינץ’ עם שוליים דקים מהצדדים אך פחות מלמעלה/ולמטה, ברזולוציית +FHD וביחס היבט של 18:9.

גופו של המכשיר עשוי פלסטיק בעיקר, אבל הגב עבר עיבוד מיוחד שמקנה לו צבע כחול משתנה מרהיב עין שנראה יוקרתי יותר.

הטלפון מבוסס על Helio P23 מתומן הליבות של מדיה-טק (MediaTek) וקאבוט ציידה אותו בזיכרון בנפח מספק של 4/64 גיגה-בייט, עם תמיכה בסים ננו כפול במגירה שיכולה גם לאכלס, במקום שני סימים, סים אחד וכרטיס microSD אחד בנפח מרבי של 128 גיגה-בייט. יש מאחור שתי מצלמות אחת עם חיישן 6 מגה-פיקסל והשנייה עם 2 מגה-פיקסל, ומקדימה מצלמת 8 מגה-פיקסל. יש גם חיישן טביעות אצבע מאחור.

Cubot X19 - Phone Pics

מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1 והיא מודגשת באופן נקי כמעט לחלוטין, ואפילו עם מסכי הגדרות מופשטים משהו. כאמור, המחיר נמוך במיוחד, לפחות ב-Gearbest ממנו הגיע לסקירה – שאת הגרסה המלאה שלה אשתדל כמובן לספק בקרוב ככל האפשר.

את תמונות פתיחת הקופסה צילמה ביתי: דורון קצבורג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.