אל האוזן: פתיחת קופסה של QCY T1 Pro – אוזניות נטולות חוט

האוזניות נטולות החוטים T1 Pro של QCY כבר מוכרות מזה זמן מה בשוק. אבל לאחרונה, לאחר שקבוצת ח.י הפכה ליבואן רשמי של המותג הסיני המוכר יחסית, זו הזדמנות טובה לחזור ולבחון אותן במיוחד לאור ההתעוררות החזקה של השוק.

כאמור QCY הוא מותג מוכר יחסית גם בישראל, ו-T1 Pro עצמן זכו לשדרוג קל מאז ההשקה שלהן והן תומכות כעת בבלוטות’ 5.0, והן מאפשרות שמיעה ממרחק של עד 10 מההתקן שאליו מצמדים אותן. למרות צורתן, ולמרות שבאופן טבעי חושבים מייד על ריצה, החברה לא מכוונת אותן אל השוק הזה בעיקר, למרות שהן תומכות ב-IPX4 כך שהן אמורות להיות עמידות בפני זיעה וטיפות גשם.

העיצוב של האוזניות, שכל אחת מהן שוקלת כ-4.7 גרם, מעט מיוחד בגלל שהן מרובעות משהו באפיון החיצוני, אבל הן נכנסות לאוזן כמו כל אוזניה אחרת שמתאם סיליקון נמצא בקצה שלה כדי להיכנס פנימה. בנוסף כל אוזניה עטופה במתאם לתנוך האוזן שניתן להורדה אם רוצים. בקופסה אפשר למצוא שני זוגות מתאמי סיליקון וכן שני זוגות של מתאמי תנוך אוזן בגדלים שונים כדי להשיג יציבות מלאה כשמכניסים את אוזניות ה-T1 Pro למקומן.

לפי החברה T1 Pro אמורות להחזיק מעמד כ-4 עד 5 שעות עבודה. כמו כל האוזניות נטולות החוטים בשוק, הן מגיעות עם מארז התקנה שמספיק לעוד 5 התקנות מלאות עם סוללת 750 מילי-אמפר/שעה שהיא עצמה מוטענת באמצעות כבל mictoUSB 2.0. בסך הכל, מתחייבת החברה לכ-18 שעות עבודה ללא הטענה החיצונית של הקופסה.

שתי האוזניות פועלות באופן שווה, ואפשר לעבוד גם עם אוזניה אחת בלבד במצב מונו, כולל לשימוש כדיבורית. החברה שהן כוללות מנגנון להפחתת רעשים חיצוניים.

קבוצת ח.י. מציעה את T1 Pro של QCY במחיר של 249 שקלים, ואת הסקירה המלאה תקראו בקרוב. את התמונות צילמה, כרגיל לאחרונה, ביתי דורון קצבורג.

QCY T1 Pro - Box open

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.