המרצת פתיחה: Oukitel WP2 טלפון שטח קשיח מושקע וכבד עם סוללה גדולה במיוחד

טלפונים קשיחים הם לא בדיוק דבר יוצא דופן בעולם הטלפונים החכמים. כמעט מהרגע הראשון בו הגיעו הטלפונים מבוססי המגע ועמוסי האפליקציות לחיינו, ליוו אותם גם דגמים מוקשחים לעבודה מחוץ למשרד, ו-WP2 של אוקיטל (Oukitel) הוא בדיוק טלפון כזה.

כמו כל טלפון לעבודה בשטח מציע WP2 קשיחות, עמידה בתקן IP68 וגם עוד דבר אחד מאוד חשוב: כשלא נמצאים במשרד, ובמיוחד שיוצאים לעבודות בשטח כמו בנייה, חקלאות, פטרול ועוד הרבה מאוד עבודות אחרות שדורשות זאת, צריך סוללה שתאפשר לסיים את יום העבודה בשקט בלי לחשוש. WP2 מגיע עם סוללה של 10,000 מילי-אמפר/שעה, וכן, זה בהחלט אמור להספיק על פניו ליום עבודה ארוך אפילו.

אוקיטל צייד את WP2 בסמך 6 אינץ’ ברזולוציה של 2160×1080 פיקסלים, ביחס היבט של 18:9. המערכת על שבב היא MTK6750T מתומנת הליבות במהירות מרבית של 1.5 גיגה-הרץ, והטלפון מצויד ב-4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון.המצלמות מאחור מצוידות בחיישנים של 16 ו-2 מגה-פיקסל והקדמית עם חיישן 8 מגה-פיקסל. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.0, והיא נקייה פחות או יותר.

חיישן טביעות האצב ממוקם בצד המכשיר ולא מאחור, כי מאחור יש פנס גדול במיוחד. בעצם, זה פנס שמורכב מארבע נוריות לד שמבהיקות ביחד בו זמנית, וזה יעיל מאוד כמובן לעבודה במקומות בהם התאורה קצת פחות טובה.

שאר הפרטים יוצגו בסקירה המלאה שתעלה בהמשך החודש, אבל בינתיים הנה פתיחת קופסה בסגנון החי, הלא ערוך והחובבני שאני אוהב. אם יש לכם תלונות, תפנו להנהלה.

צילום וידאו: דורון קצבורג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.